Zpětný leasing automobilů

Novodobý zpětný leasing automobilů je poměrně častým tématem. Jak již samotný název této služby do určité míry naznačuje, jde o spojení finanční půjčky a vašeho osobního vozidla. Konkrétně můžete získat peněžní výpomoc a zároveň se nemusíte vzdát svého vozu.

Zpětný leasing automobilů je realizován jak u fyzických osob, tak podnikatelských subjektů nebo u cizinců. Tento finanční servis je ostatně nedílnou součástí jakéhokoliv autobazaru nebo autosalonu.

Podrobnosti o zpětném leasingu

Ty nejzásadnější výhody byly zmíněny již výše. Zpětný leasing automobilů je v podstatě úvěr, který je poskytován bez účelově a peněžní prostředky tak můžete využít dle svojí libosti. Automobil však hraje v tomto obchodu velice důležitou roli, protože slouží v podstatě, jako určitá záruka.

Povětšinou je poskytována půjčka do velikosti hodnoty daného vozu.

Dokumenty potřebné pro fyzické osoby

Rozhodnete-li se využít zpětný leasing automobilů, jako fyzická osoba, určitě si připravte dva doklady prokazující vaší totožnost, telefonní spojení na sebe, IČO zaměstnavatele a pakliže budete žádat o zpětný leasing v řádu několika set tisíc korun, nezapomeňte ani na listinu prokazující váš příjem.

Doklady nutné pro podnikatele

V tomto ohledu musíte být buď samotným jednatelem, nebo osobou oprávněnou k vyřizování těchto záležitostí. Mnohdy bývá vyžadováno číslo podnikatelského účtu, osvědčení o registraci DPH a koncesní listina.

Ať už v tom či onom případě, může vám být zajištěn zpětný leasing automobilů, díky němuž si lze velice jednoduše a rychle přijít na potřebnou finanční sumu. Peníze, které získáte bez jakýchkoliv průtahů a zdlouhavých obstrukcí. Zajistěte si finance a využívejte nadále svoje osobní vozidlo k libovolným účelům.

Aktuální možnost finančního a automobilového trhu, která osloví mnohé z vás.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *