Přenechání leasingu bez odstupného

Při nákupu osobního, ale i užitkového vozidla máte hned několik možností, jak se domoci svého. Někdo vsadí na nový vůz, jiný dá přednost ojetému automobilu, především z hlediska menších finančních nákladů na jednorázovou investici.

Obě dvě varianty nákupu jsou samozřejmě aplikovatelné jak pro fyzické osoby, tak ty právnické. Pokud jde o ojeté vozy, stalo se poměrně oblíbeným procesem přenechání leasingu bez odstupného. Úkon, který vás v prvopočátku nic nestojí a může být přínosný pro obě dvě smluvní strany.

Pořiďte si auto v leasingu a bez odstupného

Na inzeráty a nabídky výše uvedeného typu lze narazit dnes a denně. Výrazný titulek přenechání leasingu bez odstupného ohromí bezpochyby každého z vás. Význam tohoto slovního spojení je naprosto čitelný a zřejmý.

Znamená to, že si můžete pořídit libovolně ojetý vůz, za který jednorázově nic nezaplatíte, pouze převezmete leasing po původním majiteli a budete pokračovat ve splácení pravidelných měsíčních plateb.

Přenechání leasingu bez odstupného tak může dosahovat libovolných podob, pokud jde o výsledné splátky. Ve své podstatě máte jistotu, že si pořizujete poměrně mladý a moderní automobil, jehož stáří nebude dosahovat sedmi let, jak již to bývá u leasingových společností zvykem.

Nákup vozu bez odstupného

Poznejte novodobý a moderní způsob pořízení vozidla, kterým je přenechání leasingu bez odstupného. Zrealizujte zajištění svého vysněného vozu okamžitě a bez jakékoliv finanční hotovosti. Připravit se musíte pouze na měsíční splátky v odpovídajícím časovém období, po jejichž uskutečnění přejde automobil do vašeho vlastnictví.

Využijete-li přenechání leasingu bez odstupného, je nutné počítat s tím, že vůz bude prozatím v majetku leasingové firmy, dokud nebude plnohodnotně a v celé míře splacen.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *