Leasing bez registru

Získání automobilu může být někdy poměrně obtížnou záležitostí. Největší překážkou bývají samozřejmě finance, kterých má jen málokdo nazbyt a proto se nabízí otázka půjčky, úvěru či leasingu. Finanční výpomoc, díky níž pořídíte potřebný vůz bez obtíží a poměrně rychle.

Mezi populární služby v tomto segmentu patří leasing bez registru, který předkládá řadu pozitivních výhod. Právě nepříjemný registr neplatičů vám totiž může ihned pokazit vaše plány s novým či mírně ojetým vozidlem.

Jak funguje leasing bez registru?

Tento typ financování osobního automobilu funguje naprosto shodně, jako jeho běžná a normální podoba. Při žádosti o peněžní půjčku se musíte prokázat příslušnými doklady a sepíšete požadované smlouvy.

V celém procesu však chybí jeden výrazný úkon, kterým je právě nahlížení do seznamu dlužníků. V takový moment si nový vůz mohou pořídit i lidé, jež nemají zrovna ideální finanční minulost. Leasing bez registru je proto otevřen naprosto všem.

Čeho se nemusíte obávat?

Rozhodně se při využití této služby nestrachujte z negativních zápisů v tomto registru, ať už jsou jakéhokoliv charakteru nebo rozsahu. Řadíte-li se mezi fyzické a zaměstnané osoby, určitě nepotřebujete doklad prokazující výši vašeho měsíčního příjmu. To samé platí i pro podnikající subjekty, jejichž povinností není předkládat daňové přiznání.

Leasing bez registru je navíc natolik benevolentní, že lze získat poměrně atraktivní finanční sumy, jež započínají na částce kolem sto tisíc a stoupají lineárně vzhůru, dokud se nepřehoupnou přes milion.

Některé společnosti poskytující tyto služby samozřejmě mohou vyžadovat určitou akontaci, povětšinou je však kompenzována zajímavými úroky a možností dlouhé doby splatnosti. Leasing bez registru je efektivním a účelným nástrojem, jak obměnit svůj zastaralý vozový park.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *