Leasing bez navýšení

Každý, kdo se alespoň částečně zajímal o nákup nového vozidla, jistě spatřil v rámci produktových nabídek mnohých leasingových společností výraz „leasing bez navýšení“. Lákavá nabídka, pod kterou si samozřejmě každý ihned představí nákup nového vozidla za zcela běžnou cenu, jejíž hodnota je rozdělena do jednotlivých splátek.

Ne každý leasing bez navýšení však může být výhodnou záležitostí a určitá marže obchodníka je schována v ostatních položkách, jež se vážou k samotnému leasingu.

Výhodný nákup vozu bez navýšení

Leasing bez navýšení je mnohdy nazýván, jako nejvýhodnější financování vozu. A pravdou je, že čas od času se taková nabídka opravdu objeví a přináší slibné smluvní podmínky. V ostatních případech však buďte důslední a detailně si pročítejte předkládané smlouvy, jež mohou mnohé prozradit.

Pakliže podepisujete smlouvu na leasing bez navýšení, povětšinou je součástí tohoto procesu i zajištění povinného havarijního pojištění. A to může být jedna z možných oblastí, kde přichází kámen úrazu, respektive jde o segment, v němž vám může být nabídnuta zbytečně vysoká cena, kterou si obchodník kompenzuje slevovou akci bez navýšení.

Leasing bez navýšení pro všechny

Tyto unikátní slevy samozřejmě nebývají jakkoliv omezovány, znamená to tedy, že leasing bez navýšení může využít jak fyzická osoba, tak podnikatelský subjekt. Některé leasingové společnosti si v rámci podmínek kladou někdy až příliš krátkou dobu splatnosti, během níž musíte auto splatit. Pokud jde o dva nebo tři roky, může částka v závislosti na ceně vozu, představovat poměrně markantní sumu.

I přesto je leasing bez navýšení záležitostí, která stojí jistě za zhlédnutí. Věnujte pozornost těmto nabídkám a možná ušetříte značné množství finančních sum, respektive nepřeplatíte nově zakoupený automobil.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *