Auta na splátky bez akontace

Auta na splátky bez akontace jsou poměrně oblíbenou službou, pakliže na ní klient bonitně dosáhne. Jde o jednu z možných variant nákupu osobního automobilu, která má samozřejmě své klady a zápory.

Se slovním výrazem „bez akontace“ se můžete setkat především u leasingových společností. Jde o nákup vozu, při němž nemusíte disponovat žádnými vstupními financemi a příslušný leasing nebo požadovaná částka kryje pořízení vozidla v plné, tedy stoprocentní výši.

Výhody a nevýhody auta na splátky bez akontace

Pakliže bychom měli začít s klady tohoto finančního řešení, navážeme na výše zmíněné informace. Pro svůj nový automobil můžete vyrazit s prázdnou peněženkou a nemusíte se o cokoliv starat.

Jakákoliv auta na splátky bez akontace však mohou mít i určité nevýhody, mezi něž patří například lustrování vaší finanční situace, která musí být na poměrně znamenité úrovni, pakliže dostanete peněžní příspěvek v hodnotě sto procent.

Počítat také musíte s tím, že čím menší bude vámi předkládaná peněžní záloha, tím více peněz jednoduše přeplatíte a díky čemuž se zvedne celková výše měsíční splátky. I přesto jsou auta na splátky bez akontace stále vyhledávanějším artiklem.

Důsledná probírka osoby

Velká spousta leasingových společností prodává auta na splátky bez akontace pouze takovým klientům, kteří u ní mají již nějaké leasingové smlouvy nebo disponují ideální platební morálkou v určitém časovém úseku.

Nalézt lze samozřejmě i řadu firem a společností, které prezentují auta na splátky s minimálními nároky na jakoukoliv kontrolu a lustraci. Takové subjekty však vyžadují vyšší finanční jistoty především v oblasti větších celkových plateb a prostřednictvím markantnějšího leasingového koeficientu.

Auto si můžete pořídit i s prázdnou kapsou, avšak s určitým bonitním zázemím.

Další články z rubriky

Štítky: , , ,

Tvůj komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *